Hakkımızda

Demirsoy Tarım şirketi Türkiye’de tarım alanında AR-GE çalışmaları yapıp, yeni teknolojileri kullanarak katma değeri yüksek ürünler üretmek ve bunları dünya çapında pazarlamak amacı ile kurulmuştur. Demirsoy Tarım yatırımlarına 2013 yılında Fethiye – Göcek’te kurduğu 25.000 metrekarelik bahçesinde başlamıştır. Bu bahçeyi özel bir çiftliğe dönüştürüp, kışlık siyah trüf mantarı bahçesi ve en değerli lavanta cinsi olan Lavandula Angustifolia’yı üretmeye başlamıştır. Ayrıca bu çiftlikte bir lavanta uçucu yağı damıtma tesisi kurmuştur.

Previous slide
Next slide

Demirsoy Tarım

İkinci aşama olarak 2015 yılında Fethiye’nin Domuzovası mevkinde yazlık siyah trüf mantarı, lavandula angustifolia ve safran yetiştirilen 150.000 metrekarelik bir çiftlik kurmuştur.

Üçüncü aşama olarak 2016 yılında Fethiye’nin Kabaağaç köyünde, dünyanın en ileri teknolojilerine sahip serada, trüf mantarı aşılı ağaç fidanları üretimine ve satışına başlamıştır.

Dördüncü aşama olarak, 2019 yılında Antalya’nın Korkuteli ilçesine bağlı Kayabaş köyünde Hazine’den ve köylüden kiraladığı 1.500.000 metrekarelik arazide tıbbi ve aromatik bitki üretimine başlamıştır. Bu üretimlerine hâlen artarak devam etmektedir.

Ecocert iFeat Logos
Demirsoy Tarım Brochure download

Demirsoy Tarım broşürünü indirmek için tıklayın!

Markamız

Bugün gelinen noktada Demirsoy Tarım, telif hakkını aldığı GOCHEK markasıyla BAL, ZEYTİN, ZEYTİN YAĞI, TIBBİ ve AROMATİK BİTKİLER kategorilerinde ‘Sağlıklı Yaşam’ için %100 doğal ürünlerini tüketicilere sunmaktadır.

Previous slide
Next slide